Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szkoła Podstawowa im.mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

 

Lista pracowników Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach

na dzień 01.01.2022 r.

1.  Łukasz Koss - dyrektor szkoły, język angielski

2.  Janeczek Justyna - wicedyrektor szkoły / nauczyciel matematyki

3.  Hinc Agnieszka - pedagog/ doradca zawodowy

4.  Kwiecińska Anna - psycholog

5. Wojsław Iwona - logopeda

6.  Grędecka Dorota / Grażyna Jeleniewska - biblioteka

7. Marcin Nawrocki / Wiktoria Micyk - opiekunowie świetlicy szkolnej

NAUCZYCIELE

8.  Struska Izabela - edukacja wczesnoszkolna

9.  Harach – Hałaburda Bożena - edukacja wczesnoszkolna

10. Arciszewska Agnieszka - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

11. Groszek Barbara - edukacja wczesnoszkolna

12. Chodorowska Marzanna - edukacja wczesnoszkolna

13. Stachurska Mariola- edukacja wczesnoszkolna

14. Karchut Róża - religia

15. Frąckowska Beata - zajęcia artystyczne/plastyka/muzyka/edukacja dla bezpieczeństwa

16. Piekarska Paulina - terapia sensoryczna

17. Świerczyńska - Gid Małgorzata -biologia, chemia, przyroda

18. Chołys -Klejment Joanna- język polski

19  Jurgiewicz Ewa - j. niemiecki

20.  Kuczyńska-Niewiarowska Marlena-język polski

21. Jeleniewska  Grażyna - j. polski

22. Prądzyńska Danuta - geografia

23. Sawicki Mirosław - historia, WOS

24. Opolski Grzegorz - informatyka, edukacja wczesnoszkolna

25. Miecznikowski Dariusz - wychowanie fizyczne

26. Lachowicz Adam - wychowanie fizyczne

27.  Pioch - Juchniewicz Barbara - matematyka

28.  Krzaczek Agnieszka - język angielski

29.  Mikołajko Magdalena- język angielski

30. Ożóg Marta - język angielski / wychowawca oddziału przedszkolnego

31. Jasnoch-Brzeska Marta-nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

32. Szczepaniak-Ługowska Ewelina - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

33. Wójcik Kamila - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

34.  Rodziewicz Beata - religia

35. Wojtko Agnieszka - wychowawca oddziału przedszkolnego

36. Rudziecki Bogusław - informatyka, fizyka

37. Kłonowska Violetta - język kaszubski

38. Burakiewicz Monika - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

39. Siemaszko Justyna - matematyka

40. Cholewińska Partycja - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

41. Chmielewska Renata -nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

42. Dreścik Ksenia - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

43. Świnder Maria - nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

44. Zawadzka Justyna - wychowawca oddziału przedszkolnego

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

45 .Nowak Marzena - sekretarz szkoły

46. Grabarczyk Małgorzata - samodzielny referent

47. Pakuła Aleksandra - pracownik administracyjny

48. Petrus Anna - pracownik administracyjny

PRACOWNICY OBSŁUGI

49. Stępień Piotr - konserwator

50. Grajek Halina - sprzątaczka

51. Perlańska Elżbieta - sprzątaczka

52. Tęsna Krystyna  - pomoc nauczyciela

53. Wójcik Mariola -  pomoc kuchenna

54. Wójtów Jolanta - sprzątaczka

55. Byra Ilona - sprzątaczka

56. Łukomska Regina - pracownik gospodarczy

57. Redloch Anita - sprzątaczka

58. Okłocka Agnieszka - sprzątaczka

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Kowalczyk 04-02-2011 13:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marzena Nowak 01-09-2017
Ostatnia aktualizacja: Marzena Nowak 29-04-2022 12:37